Piegāde, apmaksa un atgriešana

Mēs sagatvojam un nosūtām pasūtījumus pēc iespējas ātrāk, parasti apstrādes laiks ir aptuveni 1 – 2 darba dienas, kas jāpieskaita piegādes laikam.

Mūsu piegādes partneri ir Latvijas Pasts, Express Pasts, Venipak un Omniva. Parasti lielākā daļa cilvēku izvēlas Express Pasta pakalpojumu, jo tā ir visērtākā un ātrākā piegāde ar kurjeru līdz jūsu durvīm, dažkārt piegādes metode var mainīties no jūsu izvēlētās atkarībā no pasūtījuma izmēriem (piemēram, paciņa būs parāk liela, lai nosūtītu ar pakomātu starpniecību), tādā gadījumā sazināsimies ar Jums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes laiki ir aptuveni, atkarībā no dažādiem faktoriem faktiskie piegādes laiki var atšķirties par dažām dienām. Ja jums ir ierobežots sūtījuma saņemšanas laiks, lūdzu, vispirms sazinieties ar mums pa e-pastu: info@gsf.lv vai zvanot +371 27093342

ValstsIzmaksasPiegādes laiks (darba dienas)
Latvija2.90 EUR1 – 2
Lietuva2.90 EUR1 – 3
Igaunija2.90 EUR1 – 3

Apmaksa

Pasūtot veikalā gsf.lv Jums tiek sniegtas iespējas apmaksāt vairākos veidots:

  • Apmaksa ar bankas karti pirkuma brīdī
  • Apmaksa ar pavadzīmi (lūdzam sazināties ar mums pirms pirkuma veikšanas)
  • Rēķina apmaksa mēneša beigās (līgumklientiem)
  • Skaidrā naudā vai ar bankas karti preci saņemot veikalā

Preču atgriešana

Jums ir tiesības preci atgriezt bez paskaidrojumiem 14 dienu laikā kopš iegādes brīža (precei atgriešanas brīdī jābūt bez lietojuma pazīmēm, kā arī preces iepakojums un pati prece nedrīkst būt bojāta)

Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu sazinieties ar mums: info@gsf.lv vai zvanot +371 27093342

Shopping Cart